To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty - Ko(s)miczna podróż za jeden uśmiech

Martva - 13 Lipca 2009, 16:11

Stargazer napisał/a
martvą w najlepszym szorcie rozpoznałem bez problemu heh


No tak, narracja pierwszoosobowa, czas teraźniejszy, leżenie. Trzeci szort w tym stylu ;P:

Gratuluję wszystkim współuczestnikom :bravo , dziękuję wszystkim głosowaczom, tym którzy poświęcili swój głos na mnie trochę bardziej. Specjalne podziękowania dla Kamilosa, który nie nazwał Najpiękniejszej... najgorszym szortem edycji ;)

Temat mam wymyślony, ale trochę się go boję, bo jest chory. Ale jak mam się spieszyć, to pewnie go zaraz wrzucę ;P:

EDIT: tez nie znam mamy Whitney Houston, ale pozdrawiam ją z tego miejsca. A co :D

Adanedhel - 13 Lipca 2009, 17:53

Gratulacje, miszczynio ;)
Martva - 13 Lipca 2009, 17:57

Dzięki, kwiatuszku :)
Jorlanda - 14 Lipca 2009, 17:59

Spóźnione, ale szczere gratulacje dla zwycięzców. Wiem, że to zabrzmi identycznie jak zdanie niektórych moich poprzedników, ale od razu zidentyfikowałam szort Martvy i jewgienija. Dobrze, że chociaż "rozpoznanie" mi wyszło w tej edycji, heh.
Pozdrawiam wakacyjnie 8)

May - 14 Lipca 2009, 22:24

Martvica, znowu wygralas ;P:
Gratki!

Tomcich - 15 Lipca 2009, 19:08

Gratuluje wszystkim, Też obstawiałem, że to szort Martvej .
Martva - 15 Lipca 2009, 19:10

Eeeej, jak się domyśliłeś?
Tomcich - 15 Lipca 2009, 19:16

Męska intuicja W pewnym sensie jest to odpowiedź na "Wszystko czego dziś chcę"
xan4 - 17 Lipca 2009, 17:18

Gratulacje dla zwycięzców :bravo :bravo :bravo
dla pozostałych szortopisarzy :bravo
oraz oczywiście dla głosujących w rekordowym stylu :bravo :bravo :bravo

Wielkie podziękowania dla Witchmy za prowadzenie edycji (wraz z głównym pomocniczym - Martvą)

Sally - 22 Lipca 2009, 15:55

Może spóźnione - ale jednak - podziękowania dla wszystkich pisaczym dla zwycięzców, dla moich faworytów i wiieeeelkie dla tych, którzy przebrnęli przez mój szort a jeszcze większe dla tych, którym się spodobał. Ja osobiście się do "Płonącej.." nie przyznaję, bo ona się sama napisała i nic na to nie poradzę :mrgreen: Jeszcze raz dzięki dla wyżej wymienionych :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group