To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Czemu istnieje Uwe Boll?

Taclem - 2 Listopada 2006, 10:31

Facet dobrze się bawi i dają mu na to szmal :-) Myśle, że gdyby niektórzy z nas mieli podobne możliwości, tworzyliby podobne koszmarki :-)
Taclem - 2 Listopada 2006, 11:38

To też
Henryk Tur - 2 Listopada 2006, 12:25

Czemu zaraz koszmarki? Założę się, że niektórzy z nas za taką kasę, jaką on dostaje, zrobiliby całkiem niezłe filmy.
Taclem - 2 Listopada 2006, 12:31

No tak, ale inni niektórzy zrobiliby koszmarki a'la Boll. O to właśnie chodzi. On też pewnie czasem coś ogląda i myśli, że jego filmy są lepsze. Jakby tak nie myślał, to by ich nie kręcił. Prawda jest jak d... - każdy ma własną. Dlatego właśnie twierdzę, że nie każdy mając ten sam szmal zrobiłby te filmy lepiej.
Henryk Tur - 2 Listopada 2006, 12:32

Wiadomo, że można gorzej, lecz ci, którzy by je robili, mogliby unikać wpadek Uwa.
Bandur - 30 Listopada 2006, 23:06

Cóż, obecne problemy Uwe zasadzają się na jednym problemie. Za nisko trzyma lewą, za bardzo szarżuje. Uważam, że za bardzo polega na kondycji i zamęcza po prostu krytyków. Dysponuje ciosem, lecz brak mu precyzji.
Vesper - 2 Grudnia 2006, 11:57

Może po prostu jest scientologiem ;) To by tłumaczyło środki i znajomości w świecie aktorskim.
Iscariote - 3 Grudnia 2006, 15:21

hahaha... przeczytałem to na FilmWebie i padłem:
Cytat
Nazywają go Farmerem... Kiedy porywają mu żonę i zabijają syna postanawia się zemścić

Opis do In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale by Uwe Boll :lol:
No to niezły farmer z niego musiał być skoro go tak nazywali xD

Chal-Chenet - 16 Listopada 2008, 22:37

Pana Bolla miałem przyjemność obejrzeć dwa filmy. Chociaż może to za dużo powiedziane, bowiem jeden z nich (BloodRayne) znudził mnie straszliwie, i po pół godzinie wyłączyłem. Drugi natomiast - Postal - to naprawdę niezły film. Humor w nim nie jest może najwyższych lotów, ale ogląda się go z niekłamaną przyjemnością. Teraz jestem w sumie ciekawy czy to tylko wypadek przy pracy, czy też może wszyscy po nim jeżdżą dla zasady.
W każdym razie mam w planach obejrzenie np. "Alone in the Dark" i "House of the Dead", wtedy zobaczymy jak jest naprawdę.

Ixolite - 16 Listopada 2008, 23:22

Wypadek przy pracy. Postal to chyba jedyny jego film, który może się podobać...
Jaden Kast - 17 Listopada 2008, 19:25

Zaciekawiliście mnie tymi dobrymi opiniami o Postalu, chyba się przełamię i go obejrzę, natomiast House of the Dead widziałem fragment i odrzuciła mnie od razu forma łączenia ujęć filmowych z 'fragmentami' gry...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group