To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - W ¶wietle jupitera - szortów edycja następna

esku - 22 Wrześ¶nia 2007, 20:53

Bellatrix spora czę¶ć osób i tak nie kojarzy nicków. Ale OK zostawmy podwójne kodowanie, nick plus pseudonim.
Ale uważam, że wysłanie maili do zarejestrowanych forumowiczów to jest minimum, co powinnismy zrobić.

elam - 22 Wrześ¶nia 2007, 21:09

esku, ci, ktorzy czytaja te szorty i na nie glosuja, kojarza nie tylko nicki :) to sa z reguly te same osoby.
a szorty to zabawa - przesadnym promowaniem mozesz ludzi odstraszyc.

Gwynhwar - 23 Wrześ¶nia 2007, 09:44

esku napisał/a
A ja też oddaje swój głos, na siebie


:shock:

elam - 23 Wrześ¶nia 2007, 10:29

... no, niektorzy sa tu nowi ... :roll: :mrgreen:
mawete - 23 Wrześ¶nia 2007, 12:05

Zakazu chyba nie ma, o ile pamietam NURS też kiedy¶ na siebie zagłosował i sie do tego przyznał. Jeżeli uważa, że jego jest najlepsze to nie widze problemu... :D
elam - 23 Wrześ¶nia 2007, 12:09

ze co? Nurs, kiedy? :shock: :shock:

a pamietasz, jaka byla chryja, jak ktos na siebie oddal glos w ankiecie i Logan o tym pisal? :roll:
no, ale w sumie to chodzilo o utwor numeru, a nie o szorcik.
mimo wszystko, glosowanie na samego siebie uwazam za smieszne, nawet glupie, a na pewno - malo uczciwe.
no, chyba, ze glosujacy sie do tego przyznaje. wowczas tylko - dziwne ...

Czarny - 23 Wrześ¶nia 2007, 12:20

Jest to nieco dziwne, ale z drugiej strony fałszywa skromno¶ć też nie ma sensu. Trzeba znać swoj± warto¶ć, ale umieć też wycenić się w miarę obiektywnie w stosunku do innych. Ja na siebie nie zagłosowałem, choć niektóre mi się nie podobaj±.
mawete - 23 Wrześ¶nia 2007, 12:37

elam: pamietam... nie chce mi sie szukać w którym głosowaniu na opowiadanie numeru to było, ale jak sie uprzesz to poszukam :D
elam - 23 Wrześ¶nia 2007, 12:56

czarny, falszywa skromnosc? ee, chyba nie.
mi zawsze najbardziej podoba sie moje wlasne opowiadanie, bo jest przeciez najbardziej pod moj gust :D

esku - 24 Wrześ¶nia 2007, 18:44

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa - przegiołem, przepraszam.

Głupio mi było głosować na siebie, ale swiadomie umie¶ciłem ten element jako element kotrowersyjny i emocjonalny, po to aby do dyskucji o szortach właczyć emocje.

Emocje skuteczniej niż rację wywołuja dyskusję, a zalezy mi na dyskusji o promocji szortów bo ta cenna inicjatywa zdycha, vide moje wcze¶niejsze wyliczenia.

Pogadajmy o promocji szortów na forum.

elam - 24 Wrześ¶nia 2007, 18:53

my jestesmy bezduszni, bezlitosni, bez emocji ...
:mrgreen:

esku - 24 Wrześ¶nia 2007, 18:55

ad rem, elam ad rem :)



qrcze, chyba mi odwala z t± łacin±, a było to tak daaawno

Haletha - 24 Wrześ¶nia 2007, 19:37

A co za problem jawnie zagłosować na siebie, je¶li faktycznie uważa się, że własny tekst jest najlepszy? To uczciwe wyj¶cie.
Zreszt± mężowie stanu też nie głosuj± w wyborach na przeciwników;)

elam - 24 Wrześ¶nia 2007, 20:06

yyyy :shock: Haletha, zastanow sie jeszcze raz... i przypomnij sobie to, o czym pisalam kilka postow wyzej.... :|
Rafał - 25 Wrześ¶nia 2007, 08:33

Metis: :?: :shock: :?:
Adrastea: :D :| :?
Amaltea: :!: :arrow: :?:
Tebe: :mrgreen: :bravo :mrgreen:
Io: :!: :bravo :lol:

Tebe, albo Io, Tebe trochę niedorobione, Io ma skopan± (suspensowo-literacko) końcówkę, mogło byc lepiej i tu i tu, kurczę, id± chrap w chrap, komu dać, niech ma już Io :D

savikol - 25 Wrześ¶nia 2007, 10:48

Jak dla mnie Metis wymiata. Znać fachowca, który ¶wietnie sobie radzi z piórem. Nawet zaryzykowałbym twierdzenie, że autorem może być elam.
Reszta w normie, tyko Amaltea odstaje. Tak na marginesie autorowi tego tekstu poleciłbym sprawdzić jak się stosuje interpunkcje w dialogach.

Tomcich - 25 Wrześ¶nia 2007, 19:13

esku to zabawa jest tylko. :wink: Nigdy nie odczuwałem "parcia na pisarstwo" :shock: a też brałem udział w kilku edycjach szortów (Holery nie wspominaj±c ;P: ). Jak się ludziom zabawa znudzi to umrze ¶mierci± naturaln±, jak wiele innych w±tków na tym forum.
Pagan - 26 Wrześ¶nia 2007, 15:10

Głos na Metis - za ten boski język, klimacik... tre¶ć też niczego sobie. Pozostałe... no nie wiem, może ze mn± co¶ nie tak, nie wiem. W każdym razie z różnych powodów (prawie) wcale mi się nie podobaj±. No, może Io jeszcze jest całkiem ciekawe, chociaż jako¶ tak zbyt banalnie to podane.
Autorzy, nie przejmujcie się, może to tylko przez mój syndrom napięcia przedimmatrykulacyjnego :lol:

Martva - 26 Wrześ¶nia 2007, 20:46

Metis ale musiałam się długo zastanowić, bo reszta też ciekawa.
Gwynhwar - 26 Wrześ¶nia 2007, 23:53

esku napisał/a
Bellatrix spora czę¶ć osób i tak nie kojarzy nicków.


Serio? o.O Moim zdaniem wręcz przeciwnie.

Tomcich - 28 Wrześ¶nia 2007, 20:37

Ostatnie 12 godzin na oddanie głosu. :!:

Zaprosiłem nawet Panie do pomocy, żeby Was zachęcić. :mrgreen:


agnieszka_ask - 28 Wrześ¶nia 2007, 21:18

Tomcich, jeste¶ bezbłędny :mrgreen: :bravo
hijo - 29 Wrześ¶nia 2007, 19:39

A o to przed Państwem krawcy tej edycji szortów:)
Metis - Gwynhwar
Adrastea - esku
Amaltea - Czarny
Tebe - Tomcich
Io - Bellatrix

Gratuluję zwyciężczyni

Tomcich - 29 Wrześ¶nia 2007, 19:57

Moje gratulacje Gwyn :bravo :D
mawete - 29 Wrześ¶nia 2007, 19:59

brawka dla Gwyn :D i dla pozostałych oczywiscie też :D
elam - 29 Wrześ¶nia 2007, 20:00

yuuu! brawo, Gwyn :D
chociaz glosowalam na innego debiutanta... ;)

no to teraz musiasz jakis fajny temacik zadac...

agnieszka_ask - 29 Wrześ¶nia 2007, 20:08

Gwyn, to był naprawdę ¶wietny szort :bravo

wyrazy uznania również dla pozostałych krótkospodenkowców :bravo
i co esku dało się dopasować opowiadanko do tematu? ;)

Alatar - 29 Wrześ¶nia 2007, 21:55

Gratuluję wszystkim wysiłku i decyzji by wzi±ć udział. Gratuluję Gwynhwar, podobało mi się, głosowałem na Twój szort. :bravo
Gwynhwar - 29 Wrześ¶nia 2007, 21:55

A dziękuję :D Jak to mówi± raz na wozie, raz pod wozem- tym razem jednak konkurencja była ostra, wszystkim należ± się brawa :D

Gorzej, że chwilę mi zajmie techniczne zadanie nowego tematu: nie wiem czy te ankiety opanowałam już dostatecznie :D Ale podpytam jakie¶ autorytety co i jak, i postaram się wykombinować co¶ już dzi¶ :)

Agi - 29 Wrześ¶nia 2007, 22:00

Gratuluję zwycięstwa Gwynhwar, :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group