To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - MANIFEST 1-szo KWIETNIOWY :o))

Rodion - 1 Kwietnia 2006, 19:14

Czyli po mnie! Bo ja to piktogramy najlepiej. bo te Wasze robaczki to tego, takie malo czytelne, i jedno kolorowe, i pomylić sie latwo!
Czyli mizeria itd.
wyszly dwie? I do tego bez emotek! :D

Lu - 1 Kwietnia 2006, 19:22

Rodion:
Cytat
Emilia, widze ze tradycja yaoi nie ginie na forum. :D


natchniona przez Emilię wstawiam avatar w tradycji yaoi - żeby nie było wątpliwości, spieszę wyjaśnić iż zdjęcie przedstawia dwóch panów - jest to dobre, zielone zdjęcie. :twisted:


A teraz oddalam się na z góry upatrzoną pozycję - idę pozmywać naczynia, bo miejsce kobiety jest w kuchni i tam czuję się najlepiej.... chyba nawet komputer tam sobie przeniosę, bo specjalny kącik do czytania książek już tam sobie zorganizowałam :twisted:

elam - 1 Kwietnia 2006, 19:24

no widzisz, jak chcesz, to potrafisz. w koncu od czegos sie ma te szzara komorke.
wiec moze jeszcze nie jestes stracony..

Myrtille - 1 Kwietnia 2006, 19:33

Cytat
Myrtille, pamiętaj że: Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach...

zapamiętam.I mam nadzieje że takie chwile są dopiero przede mną...

Anonymous - 1 Kwietnia 2006, 19:39

Lu:
Cytat
A teraz oddalam się na z góry upatrzoną pozycję - idę pozmywać naczynia, bo miejsce kobiety jest w kuchni i tam czuję się najlepiej.... chyba nawet komputer tam sobie przeniosę, bo specjalny kącik do czytania książek już tam sobie zorganizowałam


:bravo :bravo :bravo
Od razu widać, że efekty propagowania jedynie słusznej ideologii daja zdumiewające efekty.

Ciekawe, jak też Twój kącik do czytania wygląda. :wink:

Ja też idę do kuchni, bo w kuchni jest lodówka, a lodówce wiele interesujących rzeczy (wczoraj było światło, ale dzis jest sobota, więc lodówka sie zapełniła).

NURS - 1 Kwietnia 2006, 19:40

To było ślicznie sliczne Emilio.
W nagrode banujemy cie dozywotnio ze wszystkich for (forów) na świecie i z trzech najwiekszych na Ymdkeddrigdje. Nie ma odwołania!

Pako - 1 Kwietnia 2006, 19:41

Co sie tu dzieje, bo dużo i bez sensu piszecie :P
Rodion - 1 Kwietnia 2006, 19:48

Bo pisać/czytać to nie wszystko!
Lu - 1 Kwietnia 2006, 19:50

Mirio:
Cytat

Ciekawe, jak też Twój kącik do czytania wygląda. :wink:


No więc teraz nie wygląda bo zawalony jest stertą brudnych naczyń które nie zmieściły sie na blacie ;) Poza tym jest pomarańczowy i wiszą dwa ładne obrazy, i ma małą lampkę i, i świeczki, i ozdobne pudełeczka z których cała zawartość wysypana jest na stół i ławeczki bo czegoś chyba ostatnio szukałam .... a w tym kąciku przyjmuje też gości - z uwagi na sąsiedztwo lodówki 8)

Lu - 1 Kwietnia 2006, 20:06

Cytat
To było ślicznie sliczne Emilio.
W nagrode banujemy cie dozywotnio ze wszystkich for (forów) na świecie i z trzech najwiekszych na Ymdkeddrigdje. Nie ma odwołania!


Widzisz, NURSIE, bez względu na wysokość kar, jakimi grozisz, i bez względu na ilość wykrzykników, jakie zastosujesz, nawet w połowie nie jesteś tak groźny jak Logan.
Posty Logana ociekają jadem jezeli stara się być miły, a niosą śmierć i zniszczenie kiedy jest twardy i wypełnia z należytą powagą swoje obowiązki. :twisted: :twisted: :twisted:

Próba zamiany ról niepowiodła sie - i tak wszyscy chcą być przewodniczącymi w Twoich komisjach... :lol:

elam - 1 Kwietnia 2006, 20:09

- konczyc juz ten offtop, prosze! porzadek ma byc! bo bany sie posypia! mamy pisac duzo i z sensem! i na temat! co jest! :)

ja nie chce byc zadna przewodniczaca. placa za to zawsze za malo, wszyscy czegos chca, wszyscy krytykujaz, a na koncu i tak cie oskarza, w najlepszym wypadku o korupcje, i pojdziesz siedziec po zmianie rezimu.
ja chce, zeby mnie oddelegowano daleko od was wszystkich, najlepiej na nowa zelandie. tam jest karl urban. :P

Pako - 1 Kwietnia 2006, 20:13

Ale temat jest bez sensu, to i pisać bez sensu można nie?
<uśmiecha się zalotnie, jak to seksowne laski potrafią :P >

elam - 1 Kwietnia 2006, 20:16

wiesz, masz szczescie, ze jestesmy daleko, i ze nie mam nic ciezkiego pod reka.. :twisted:
Pako - 1 Kwietnia 2006, 20:25

Ah.. elam.. jak Ty się jeszcze wiele musisz nauczyć. Internet jest.. wirusa byś posłała :P Ale nie.. ty zaraz coś ciężkiego. To jest polska, kochaniutka. Tutaj załatwić zwarcie komuś w kompie nie jest tak łatwo - temu trza zapłacić, tamtemu dac w łapę... Wszystko kosztuje :P
elam - 1 Kwietnia 2006, 20:35

- prosze pana, a pako mi dokucza!
-prose pana, a pako jest niedobry! on offtopuje! to nie ja, prosze pana, panie moderatorze...

Pako - 1 Kwietnia 2006, 20:36

elam praworządna. Elam na moderatora. Elam na admina. Elam na bana :P
elam - 1 Kwietnia 2006, 20:53


Pako - 1 Kwietnia 2006, 20:59

Mnie? Taką śliczną? I co by się wtedy z tym pieskiem stało? Skazałabyś go na ciepienie? :roll:
elam - 1 Kwietnia 2006, 21:50

uff, koniec! ide sobie...

co zlego, to nie ja. :P

Iscariote - 1 Kwietnia 2006, 22:17

Ach.. wreszcie.. elam sobie poszła to się skończyło :P
Vesper - 1 Kwietnia 2006, 22:40

Cytat
Vesper, pamiętaj że: Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach...


Eeee tam... życie mierzy się ilością piersi! 8)

NURS - 2 Kwietnia 2006, 02:43

Wielkością piersi, Vesper, wielkością! :-)
Pako - 2 Kwietnia 2006, 14:11

Ale było fajnie :) Ale widać - ja zniknąłem i temat zaraz przycichł :P
C ya za rok :)

gorat - 2 Kwietnia 2006, 15:03

Podsumowanie imprezy.

I jeszcze lepsze.

Pako - 2 Kwietnia 2006, 15:23

A!!! widze goraty! Widzę goraty!
Prawidzego dziś łątwo poznać - kolorowy jest :mrgreen:

Rodion - 2 Kwietnia 2006, 15:55

Fakt, Goratów bylo wczoraj mnogo!
Czyżby jakiś nowy trend wśród kobiet na naszym forum? Goratomania?

Pako - 2 Kwietnia 2006, 16:02

Gorat ma powodzenie, ale tylko dlatego, ze twarzy jeszcze nie pokazał pewnie ;) No gorat... teraz to już wypada mordkę pokazać :)
Acha - jako, że 1 kwietnia minął to chcę wyjaśnić parę spraw:
NIE, nie jestem lesbijką, jestem facetem i kocham kobiety.
NIE, nie wyznaję zasady - raz dziewczynka raz chłopaczek,
TAK - podrywałem Rodiona, wyłącznie dla celów komicznych
TAK podrywałem elam i Myrtille, nie tylko dla celów komicznych :)
NIE, nie mam problemów z własną seksualnością.
NIE, nie spamuję. Piszę dużo i bez sensu co najwyżej.

To tak, jakby ktoś chciał mi potem to wytykać :P
A jak ktoś się na mnie wczoraj o coś obraził, to ponurak jest i kropka ;)

Rodion - 2 Kwietnia 2006, 16:05

Wczoraj to moze nie, ale dzisiaj uraziles conajmniej dwie osoby! Zdolniacha z Ciebie Pako! 8)
Pako - 2 Kwietnia 2006, 16:18

Ja kogoś uraziłem?
Jeśli chodzi ci o Myrtille i elam (odniesienie do mojego posta powyżej) to nie miało to na celu obrażenia nikogo, a tylko zaznaczenia, że to fajne osoby i z chęcią bym je bliżej poznał. Żadnych niecnych celów, jakie mi chyba insynuujesz.
Jeśłi nie o elam i Myrtille ci chodzi - to wyjaw mi proszę, kogo masz na myśli i czym obraziłęm. Tym samym chciałbym przeprosić serdecznie każdego, kto poczuł się urażony. Mea culpa. Ja już zamilknę chyba.

;)

Rodion - 2 Kwietnia 2006, 16:25

Pako, nigdy nie mow kobiecie ze interesowaleś/podrywałeś ja tylko dla hecy!
A juz na pewno nie glosno i publicznie!
A teraz zacznij kopac glęboki schron! :twisted:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group