To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty w boboki - nowy temat

Sauron - 24 Kwietnia 2011, 21:44

:bravo :bravo :bravo wszystkim!
Martva - 24 Kwietnia 2011, 21:47

:bravo wszystkim! Edycja pełna zdziwień :)
terebka - 24 Kwietnia 2011, 21:56

To ja też gratuluję podiumowiczom, ze szczególnym naciskiem na baranka :bravo :bravo :bravo Romka P. :bravo :bravo i Marcina Roberta :bravo :bravo


Aż mi teraz goopio, że się czepiłem puenty "Nie dotykaj!" :oops:


Głosującym i czytającym ukłon składam

shenra - 24 Kwietnia 2011, 21:58

terebka napisał/a
Aż mi teraz goopio, że się czepiłem puenty Nie dotykaj!
Dlaczego?
xan4 - 24 Kwietnia 2011, 22:01

:bravo dla wszystkich :)
Romek P. - 24 Kwietnia 2011, 22:05

Zabawa była przednia, emocje do samego końca, normalnie super :)
Gratulacje dla wygranych i przegranych :)

terebka - 24 Kwietnia 2011, 22:06

Bo to tak, jakby Małysza miał szkolić Kruczek, shenra


A tak w ogóle :arrow: :wink:

Lynx - 24 Kwietnia 2011, 22:13

Gratulacje :)
:bravo :bravo :bravo baranek

Wszystkim uczestnikom wielkie brawa :)

baranek - 24 Kwietnia 2011, 22:30

Gratulacje dla wszystkich, którym się chciało. Pisać, czytać, głosować, komentować. :bravo :bravo :bravo
Dziękuję za głosy.

Romek P. - 24 Kwietnia 2011, 22:52

terebka napisał/a
Bo to tak, jakby Małysza miał szkolić Kruczek, shenra


Ale właśnie nie. Dla mnie bardzo ciekawe były opinie o tekście, a nie o autorze :) tu właśnie miałem najwięcej radochy, bo ocenialiście tekst, nie wiedząc, czy napisał go Kruczek, Małysz czy jego żona :D

Matrim - 24 Kwietnia 2011, 23:04

Romek P. napisał/a
ciekawe były opinie o tekście, a nie o autorze


I właśnie o to chodziło. Miałem nadzieję, że przynajmniej część komentarz będzie bezkompromisowa i chyba się udało. A przykład Romka pokazuje i przypomina - to jest zabawa :)

Aisling - 24 Kwietnia 2011, 23:10

:bravo :bravo :bravo
RedActor - 25 Kwietnia 2011, 00:49

Gratulacje dla zwycięzcy!
I ukłony dla wszystkich piszących i komentująch

Jak dla mnie edycja była bardzo dobra, teksty bardzo fajne. Ale z typowaniem autorów nie trafiłem zupełnie :mrgreen:

PS. Dzięki za dwa głosy ;)

shenra - 25 Kwietnia 2011, 10:52

Romek P. napisał/a
bo ocenialiście tekst, nie wiedząc, czy napisał go Kruczek, Małysz czy jego żona
No właśnie. W końcu na tym to polega :mrgreen: Romku, fajnie, że też Cię to bawi. :wink:
terebka napisał/a
Bo to tak, jakby Małysza miał szkolić Kruczek, shenra
Czyli jakbyś wiedział, że to Romek, to byś się pointy nie czepiał? I czytał tak długo, aż wsio by było ok? :mrgreen:
Iscariote - 25 Kwietnia 2011, 16:15

No to ja też gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim, którym moje boboki się spodobały. Teraz czeka mnie długa droga z 8 miejsca na szczyt :D
Selena - 25 Kwietnia 2011, 20:32

Gratulacje dla zwycięzców :bravo :bravo :bravo
baranek - 26 Kwietnia 2011, 07:25

Ja tylko chciałem w ramach odautorskiego komentarza. Bo w zasadzie ten tekst miał być żartem troszkę. Dlatego mimo sugestii nie zmieniłem imion postaci. Cieszę się, że żart się Wam spodobał.
Z tym korkiem... To hołd niegdysiejszej 'ambie złośliwej'. Tak, tej która wpie***lała wszystko, co na filcu.
I może jeszcze. Fakt, że mój szort był jedynym, w którym ani razu nie padło słowo 'bobok', to przypadek, a nie efekt mojego zamierzonego działania.

Arya - 26 Kwietnia 2011, 08:49

Gratulacje szortopisaczom i gospodarzowi :bravo :bravo :bravo
Marcin Robert - 26 Kwietnia 2011, 10:33

Wracam po świętach i co widzę - mój ulubiony trzeci stopień podium! :D

Gratulacje dla:
baranka, :bravo :bravo :bravo
terebki, :bravo :bravo
i Romka P. :bravo :bravo

To była naprawdę udana edycja i świetna zabawa. Oby mistrzowie częściej nas odwiedzali! :)

Ponadto gratulacje dla pozostałych współkonkursowiczów, :bravo :bravo prowadzącego :bravo :bravo i wszystkich głosujących. :bravo :bravo

Matrim - 26 Kwietnia 2011, 10:36

Marcin Robert napisał/a
Oby mistrzowie częściej nas odwiedzali! :)


Ale wszyscy Autorzy to Mistrze, o! :)

dziko - 26 Kwietnia 2011, 22:43

Uff, w końcu się do netu po Świętach dorwałem.

baranek :bravo :bravo :bravo
terebka :bravo :bravo
Marcin Robert :bravo Romek P. :bravo

Martim - świetna edycja! :bravo :bravo :bravo

Dziękuję za głosy na moich francuskich marchewkożerców. Wynik chyba niezły, biorąc pod uwagę, że pomysłem na szorta był brak pomysłu na bokoba. Na to czwarte miejsce to mam już chyba rezerwację :wink:

Poza oczywistym barankiem, to faktycznie bardzo trudno było odgadnąć Autorów w tej edycji, u mnie same pudła. BTW: RedActor, kogo podejrzewałeś o autorstwo Domu...?

J.Tanar - 26 Kwietnia 2011, 23:22

Gratulacje wyróżnionym, i w ogóle wszystkim. Tę edycję jakoś wyjątkowo dobrze mi się czytało. Szortomistrzostwo.
RedActor - 27 Kwietnia 2011, 10:35

dziko napisał/a

Poza oczywistym barankiem, to faktycznie bardzo trudno było odgadnąć Autorów w tej edycji, u mnie same pudła. BTW: RedActor, kogo podejrzewałeś o autorstwo Domu...?


Podejrzewałem o ten czyn baranka :D Jakoś tak mi do niego pasowało. A żeby było śmieszniej, Yabolmana przypisywałem Tobie ;)

eLAN - 27 Kwietnia 2011, 17:47

:bravo

O, 7 głosów. Dzięki.

dziko - 27 Kwietnia 2011, 21:06

RedActor napisał/a
Podejrzewałem o ten czyn baranka :D Jakoś tak mi do niego pasowało. A żeby było śmieszniej, Yabolmana przypisywałem Tobie ;)


Dobre :lol:
Mamy z barankiem podobne poczucie humoru, więc zasadniczo jeśli jakiś szort wygląda na barankowy, a baranek na niego głosuje, to pewnie jest mój :wink:

Ja typowałem Marcina Roberta na autora Janka..., Zagubionego na Łowcę Demonów i lakeholmena na Bo bo bo... - czyli pudła totalne.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group