To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Krzysztof Dybek

Agi - 3 Lipca 2011, 18:27
Temat postu: Krzysztof Dybek
Krzysztof Dybek, czyli Blaine Mono debiutuje w SFFiH opowiadaniem "Kwiat"
Autora zapraszam do gospodarzenia w wątku. :)

gorat - 5 Lipca 2011, 20:13

Autoora dawać! W dyby, za wywijanie się!
Lubię_placki - 7 Lipca 2011, 14:16

gorat napisał/a
Autoora dawać! W dyby, za wywijanie się!
Skoro naśmiewasz się z jego nazwiska to nie dziw się, że nic nie pisze. Poza tym święty regulamin nie zobowiązuje go do pisania na forum.
Fidel-F2 - 7 Lipca 2011, 14:23

Lubię_placki napisał/a
Skoro naśmiewasz się z jego nazwiska
Lubię_placki, to żart słowny, nikogo nie obrażający, wyluzuj.
Blaine Mono - 7 Lipca 2011, 17:15

Witam serdecznie forumowiczów po raz wtóry.
Zaczynam publikować; za sobą mam „Kwiat” w SFFiH i „Q&A” zamieszczony w lipcowym Bluszczu. Parę innych opowiadań czeka na druk, więc pewnie wkrótce je zobaczycie.
Jeśli chcecie usłyszeć co nieco o mnie, powiem krótko: mam dziewiętnaście lat, maturę za sobą. Wybieram się na filologię polską. Wiem, dla niektórych mogę uchodzić za młodziaka, któremu się picem udało. Mam to gdzieś. Nie należę do pseudopisarzy, którzy wyślą jedno opowiadanie i czekają rok na ewentualną publikację, „bo może jeszcze odpiszą”… Ja po prostu siadam i piszę. I poprawiam tak długo, aż efekt uznam za zadowalający.
Aha, jeszcze jedno… zniosę krytykę (byle konstruktywną), ale chamstwa w tym wątku sobie nie życzę. A jeśli komuś przeszkadza moje nazwisko (które zresztą jako spolszczone niemieckie z dybami ma niewiele wspólnego), to niech sobie daruje podobne żarty, bo chyba nikogo nie śmieszą oprócz niego. Mam nadzieję, że nie wywiąże się z tego jakaś idiotyczna dyskusja, więc chciałbym uciąć ten temat.
Cóż więcej powiedzieć. Jeśli komuś przypadło do gustu moje opowiadanie, proszę napisać. Tak samo, jeśli ktoś będzie chciał mnie bliżej poznać. Chętnie odpiszę ;-)

baranek - 7 Lipca 2011, 18:12

Cytat
Aha, jeszcze jedno… zniosę krytykę (byle konstruktywną), ale chamstwa w tym wątku sobie nie życzę. A jeśli komuś przeszkadza moje nazwisko (które zresztą jako spolszczone niemieckie z dybami ma niewiele wspólnego), to niech sobie daruje podobne żarty, bo chyba nikogo nie śmieszą oprócz niego.

zbaraniałem :shock:
wyluzuj Krzysztofie. są gorsze nazwiska i mniej śmieszne żarty. nie warto się pieklić.

Blaine Mono - 7 Lipca 2011, 21:18

Masz rację, nie warto. Tak czy inaczej, zapraszam do wątku :-)
cranberry - 26 Lipca 2011, 10:22

Tak czytam recenzje "Kwiatu" w wątku #69 i pomyślałam, że zaznaczę tu, że moja ocena, chociaż niepunktowa, jest neutralna na plus, nie na minus. Z zastrzeżeniami, które wypisałam, ale na pewno tekst mnie _nie_ odrzucił. Podobała mi się sama końcówka, zamknięcie opowiadania.

A „Q&A” to opowiadanie? "Bluszcz" publikuje opowiadania? Mainstreamowe?

Blaine Mono - 26 Lipca 2011, 13:26

Cieszę się, że Cię zainteresowało. Q&A to krótkie opowiadanie konkursowe. Ciężko to nazwać mainstreamem. Może gdzieś na granicy normalnej literatury i new weird..?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group