To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Festiwal filmów grozy - 21-25 października

cutler - 28 Wrzeœśnia 2008, 00:42
Temat postu: Festiwal filmów grozy - 21-25 października
http://www.horrorfestiwal.pl/index.html

Ktoś się wybiera?

mawete - 28 Wrzeœśnia 2008, 07:22

Na horrorach najczęściej zasypiam - szkoda kasy... :twisted:
Chal-Chenet - 28 Wrzeœśnia 2008, 14:02

Zastanowię się. Być może się wybiorę, skoro są to filmy, które nie były u nas grane.
dareko - 29 Wrzeœśnia 2008, 10:54

mawete napisał/a
Na horrorach najczęściej zasypiam

Zawsze wiedzialem, ze cos z Toba nie tak, nie wiedzialem tylko, ze az tak bardzo :mrgreen:
Jesli bede mial wolny weekend to sie wybiore. :)

mawete - 29 Wrzeœśnia 2008, 12:58

dareko: bać to się można czegoś realnego (bo jak ktoś mówi, że nigdy się nie bał to albo nie ma za grosz umiejętności przewidywania skutków, albp po prostu kłamie), ale filmu? :shock: To jest najczęśćiej nuda, takie jest moje zdanie
dareko - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:07

mawete, przeca jajki sobie z Ciebie robie. :lol:
Ja sie nie boje, zwyczajnie lubie i tyle.

mawete - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:16

Wiem że się nabijasz, ale to nie przeszkadza mi odpowiedzieć :mrgreen:
ihan - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:18

Jeśli nastąpi cud i będę mieć czas pójdę na pewno. A potem będę się złościć, że nie były strasznie straszne tylko strasznie badziewne i obrzydliwe, a nie przerażające. Ale i tak warto, bo zmieni mi si repertuar rzeczy na które narzekam.
Rafał - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:22

A polećcie jakiś straszny horror, na którym jest szansa pobać się odrobinkę, bo mam lata świetlne zaległości. Jest w ogóle coś takiego?
Kruk Siwy - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:26

A czego się boisz? Jak firanka faluje w mroku? Czy jak zakrwawiony furiat biega z siekierą?
Rafał - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:39

Ostatnio jak się porządnie bałem było wtedy jak leciałem z Koziego Wierchu :wink: Z horrorów lub pokrewnych zapamiętałem To no i rzecz jasna kinowego Obcego - ósmego passangera :D
Chal-Chenet - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:42

Jeśli nie widziałeś, polecam "Zejście". Bardzo "duszny" film.
Słowik - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:49

Dużo dusz ulatuje do nieba w fontannach posoki?
hrabek - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:50

Ja sie balem pare razy ostatnio. Najbardziej na Klatwie (remake japonskiego horroru).
Chal-Chenet - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:51

Słowik, parę, i to bardziej pod koniec filmu. Ale niech Cię to nie zniechęca, film jest przedni.

hrabek, też taj miałem na "Ju-On 2 - The Grudge", to akurat była chyba japońska wersja. Miałem po seansie problemy, a był już wieczór, żeby wyjść i wyrzucić śmieci. :D

Rafał - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:53

THX :D
Godzilla - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:55

Hmm. W nowym numerze "Sensu" jest artykulik "Dla kogo robi się horrory", w dziale "Filmowa psychoterapia" :twisted: Muszę przeczytać!
ihan - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:56

Dla mnie najbardziej przerażającym horrorem jest "Cmentarz na zwierzaków" wg Kinga. Podchodziłam kilka razy zanim doogladąłam do końca, choć z innymi Klątwami i Ringami nie mam takich problemów. Cmentarz chyba jedzie po tym czego najbardziej się boję, śmierci ukochanej osoby.
Kruk Siwy - 29 Wrzeœśnia 2008, 13:58

ihan, a książka Ci się podobała? Bo film - polecę banałem - to okropna dosłowność.
hrabek - 29 Wrzeœśnia 2008, 14:01

Ale dobrze zrobiony i dobrze sie oglada, co w przypadku ekranizacji prozy Kinga jest raczej wyjatkiem niz regula.
ihan - 29 Wrzeœśnia 2008, 14:02

Kruku, wstyd się przyznać, ale to jedna z moich ulubionych książek. Poczytuję sobie w tłumaczeniu i w oryginale i uważam za najlepszą rzecz Kinga. Głupio, ale do zrozumienia zdania "gleba męskiego serca jest kamienista" dojrzewałam kilka lat. Bo moje też jest takie kamieniste.

EDIT: książki się nie boję, ale filmu: tak.

Kruk Siwy - 29 Wrzeœśnia 2008, 14:05

No widzisz, a mni w czasie czytania dreszcze po grzbiecie chodziły. Ale najlepsze dla mnie jest TO Kinga. Miasteczko Salem i Lśnienie malo odstają. No dobra, koniec z offtopa.
hrabek - 29 Wrzeœśnia 2008, 14:13

Był jakiś temat kingowy. Moze się tam przeniesiemy i powspominamy? Bo ja tez uwielbiam TO.
Kruk Siwy - 29 Wrzeœśnia 2008, 14:16

Można.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group