To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numero 27 w kioskach do 20 stycznia.

NURS - 27 Grudnia 2007, 15:43
Temat postu: Numero 27 w kioskach do 20 stycznia.
Karta dań numero 27....
a wniej 7 (opowia)dań.
Ze znanych i lubianych potraw serwujemy.
suflet z Romka Pawlaka i jego nowy, zapowiadany cykl space-operowy. (Opowia)danie pierwsze, sygnalne.
Kotlet a'la Tomek Kilian - Cargo, tekst conanistyczny, z cyklu, który znajdzie się w antologii, tutaj geneza sconanienia bohatera jasną się stanie.
W ramach przypominania kamieni milowych konserwa z Grzegorza Drukarczyka - Reguła przetrwania, zapomniane post-apo nagradzane kiedyś jak ta lala. do tego przystawka pod postacią felietonu kjuka.
Agnieszka Rogowska i druga odsłona Akademii Snów, w karcie win.
Michał Cetnarowski w klasycznym dla siebie wydaniu w Idąc w cieniu wieży, dla wytrawnych smakoszy.
I debiutanci, Rożek i Cichowlas do smaku.
Bon Apetit!
Wasz Ratatuj, grande kucharzo wporzo!

Adashi - 27 Grudnia 2007, 15:53

Kelner, ja poproszę to samo! :mrgreen:

Zapowiada się smakowicie :)

gorat - 27 Grudnia 2007, 15:59

Jaka jest reguła przetrwania przy takiej konkurencji? ;)
Anko - 27 Grudnia 2007, 16:02

NURS napisał/a
Romka Pawlaka i jego nowy, zapowiadany cykl space-operowy.
Ha, obaczym, jak ten płodozmian zakiełkował! :mrgreen:
NURS napisał/a
Kotlet a'la Tomek Kilian - Cargo, tekst conanistyczny, z cyklu, który znajdzie się w antologii, tutaj geneza sconanienia bohatera jasną się stanie.
Tekst z dużym ładunkiem heroic? Zapowiada się mięsiście! :D
NURS napisał/a
W ramach przypominania kamieni milowych konserwa z Grzegorza Drukarczyka - Reguła przetrwania, zapomniane post-apo nagradzane kiedyś jak ta lala. do tego przystawka pod postacią felietonu kjuka.
Jak się ostało i nie zzieleniało, pewnikiem dobre (albo benzoesem podsypane ;P: ).
NURS napisał/a
Agnieszka Rogowska i druga odsłona Akademii Snów, w karcie win.
O, pamiętam, żem poprzedni tekst chyba nawet punktem uhonorowała... Zobaczym, czy następne butelki z tej winnicy lepszy bukiet posiadają. :)
NURS napisał/a
Michał Cetnarowski w klasycznym dla siebie wydaniu w Idąc w cieniu wieży, dla wytrawnych smakoszy.
Cóż, za wysokie progi na moje nogi, ale a nuż się ugryźć da? ;P:
NURS napisał/a
I debiutanci, Rożek i Cichowlas do smaku.
Zacząć rok dwoma debiutami - dobry omen i nadzieja dla długiej kolejki pozostałych, nieprawdaż? ;) Liczę, że debiutanci al dente, a nie rozmiękczeni. :twisted:
Chal-Chenet - 27 Grudnia 2007, 16:58

Cytat
w kioskach do 20 stycznia

To słówko "do" zobowiązuje. :D

Witchma - 27 Grudnia 2007, 16:59

zgłodniałam :)
mistique - 27 Grudnia 2007, 17:02

NURS napisał/a
Cichowlas do smaku.

O, tuszę, że Robert Cichowlas? Miło zobaczyć znajome nazwisko, no ale on debiut na papierze ma już za sobą z tego, co wiem.
No i znów szczególnie się cieszę na tekst z konkursu howardowskiego, zwłaszcza, że to Tequilli.

Agi - 27 Grudnia 2007, 17:09

No i świetnie! A, jak jeszcze będzie w zapowiadanym terminie, to cud, miód, ultramaryna :D
Fidel-F2 - 27 Grudnia 2007, 19:18

doawno tal fajnie się nie zapowiadało
Iwan - 27 Grudnia 2007, 23:03

no to teraz tylko uzbroić sie w cierpliwość i czekać :D a jest na co :D
Indy - 27 Grudnia 2007, 23:55

A ja nie przeczytałem jeszcze poprzedniego numeru.... :| errare humanum est.....
Martva - 28 Grudnia 2007, 08:53

A ja nie dostałam jeszcze poprzedniego numeru, cholerna poczta, święta były a ja nie miałam co czytać... :evil:
Gustaw G.Garuga - 28 Grudnia 2007, 09:19
Temat postu: Re: Numero 27 w kioskach do 20 stycznia.
NURS napisał/a
Kotlet a'la Tomek Kilian - Cargo, tekst conanistyczny, z cyklu, który znajdzie się w antologii, tutaj geneza sconanienia bohatera jasną się stanie.

Pierwsza spodobność dowiedzieć się, jaki kierunek obrali inni autorzy antologijni. Czekam niecierpliwie :D

cooger - 28 Grudnia 2007, 10:37

Hmmm 'do 20 stycznia' a od kiedy ? ;)
NURS - 28 Grudnia 2007, 16:53

od 19-tego :twisted:
Witchma - 28 Grudnia 2007, 18:24

ale prenumeratorzy dostaną 5-ego, nie?? :D
Martva - 28 Grudnia 2007, 18:29

chyba lutego :twisted:
Witchma - 28 Grudnia 2007, 18:35

może być lutego, byle dotarło...
Tequilla - 28 Grudnia 2007, 18:46
Temat postu: Re: Numero 27 w kioskach do 20 stycznia.
Gustaw G.Garuga napisał/a
NURS napisał/a
Kotlet a'la Tomek Kilian - Cargo, tekst conanistyczny, z cyklu, który znajdzie się w antologii, tutaj geneza sconanienia bohatera jasną się stanie.

Pierwsza spodobność dowiedzieć się, jaki kierunek obrali inni autorzy antologijni. Czekam niecierpliwie :D



Od razu zastrzegam, że bohater mało przeklina, nie pije, mieczem nie macha i za kobitkami ogólnie nie biega... głównie z tego powodu, że w tym opowiadaniu ma 5 lat... Ale cholera Conanowcy mogą się i tak przyczepić... ;) :D

Gustaw G.Garuga - 28 Grudnia 2007, 19:49

Oj, coś mi się widzi, że zaczynasz bardzo nie po howardowsku - Conan w pierwszym wydrukowanym opowiadaniu był już królem :twisted:

[Przyganiał kocioł... :P ]

Homer - 9 Stycznia 2008, 15:24

"Do 20 stycznia" w kioskach? Cholerka, trzeba się spieszyć z zakupami... tylko jak kupić coś czego jeszcze nie ma ;>
andre - 9 Stycznia 2008, 15:43
Temat postu: Re: Numero 27 w kioskach do 20 stycznia.
Tequilla napisał/a
[Od razu zastrzegam, że bohater mało przeklina, nie pije, mieczem nie macha i za kobitkami ogólnie nie biega... głównie z tego powodu, że w tym opowiadaniu ma 5 lat... Ale cholera Conanowcy mogą się i tak przyczepić... ;) :D


5 lat...fajnie...ale jakiś mały mieczyk od taty-wodza mógłby chyba dostać...I kobitkę niedużą.. :)

Gustaw G.Garuga - 9 Stycznia 2008, 15:47

W kieracie bedzie chodził, aż dorośnie.
mawete - 9 Stycznia 2008, 17:00

Czy 20ty to nie jest niedziela? :D
Czy w Krakowie wynaleźli już kioski z prasą? :mrgreen: :wink:

Ziemniak - 9 Stycznia 2008, 17:15

mawete napisał/a
Czy w Krakowie wynaleźli już kioski z prasą? :mrgreen: :wink:


Tak, hydrauliczną :mrgreen:

Chal-Chenet - 16 Stycznia 2008, 14:19

Skoro prenumeratorzy już dostali (takie głosy gdzieś na forum dziś widziałem) to lada dzień powinno być już w regularnej sprzedaży!
<zaciera rączki>

Kruk Siwy - 16 Stycznia 2008, 14:23

Chal-Chenet, dostali. Poprzedni numer...
Chal-Chenet - 16 Stycznia 2008, 14:24

:shock: Naprawdę?
Kruk Siwy - 16 Stycznia 2008, 14:26

Zapytaj Ziemniaka i Martvą.
Chal-Chenet - 16 Stycznia 2008, 14:33

Dżizys, a ja tu cały uradowany, że lada dzień wyjdzie...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group