To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Pakon 2007

Pako - 13 Lutego 2007, 14:29
Temat postu: Pakon 2007
A więc stało się! Zaczęli gadać o Pakonie'07 to trzeba wyjść naprzeciw oczekiwaniom tłumu i wyrzucić z siebie parę zdań.
Nie patrzcie krzywo, dosłownie parę zdań będzie, bo czasu jeszcze masa i wiele jeszcze do omówienia kwestii pozostało i będzie się je omawiało stopniowo ;)
Na pierwszy ogień pójdzie sprawa priorytetowa, od której wiele zależy. Termin. Kiedy wam pasuje? Cyknijcie no w tę ankietę, w to, co wam najbardziej pasuje. W rachubę wchodzą praktycznie tylko weekendy, ale wybierajcie z tych przedziałów, co w ankiecie, co wam najbardziej pasuje.

Osobiście najbardziej skłaniam się ku ostatniemu tygodniowi czerwca, po zakończeniu roku szkolnego, ale jeszcze ludzie nie porozjeżdżani po wakacjach.
A reszta - czekam na wyniki głosowania. Prosiłbym o głosowanie ludzi zainteresowanych. Jeśli ktoś wie, żę i tak nie pojedzie, bo będzie na drugim końcu świata, albo mu się nie będzie chciało na pewno, to niech nie zaciemnia wyników ;)

Rafał - 13 Lutego 2007, 14:30

Przybędę na 60 %. Termin koniec czerwca odpowiada.
Anonymous - 13 Lutego 2007, 14:36

Glosowałam na koniec czerwca. Na jakieś 50 % będę.
Kruk Siwy - 13 Lutego 2007, 14:44

Chwilowo nie wiem. Obawiam się, że koniec czerwca mnie eliminuje.
Pako - 13 Lutego 2007, 14:54

Hmm.. tu jest problem, bo nie da rady wszystkim dogodzić. Nie ukrywam jednak, Kruku, że jesteś jedną z tych osób, na których obecności szczególnie mi zależy, w Twoim wypadku problemem jest Nidzica, jeśli się nie mylę? Kiedy się tam kończy impreza? Bo z przyjemnością spotkałbym i ciebie i Kruka młodszego i Nureczkę.
Kruk Siwy - 13 Lutego 2007, 15:00

Pako, Pakon/Łapkon jest imprezą na której chciałbym być. Uzgodnię z nureczką i zobaczymy. Odpowiedź wkrótce.
Poza tym - jest Was na tyle mocna grupa, że i beze mnie bawić się będziecie znakomicie. A może nawet lepiej, bol nikt paszkwila nie napisze...

Romek P. - 13 Lutego 2007, 15:01

Mnie o wiele bardziej niż koniec czerwca pasuje pierwsza połowa sierpnia. I tak głosowałem :)
dzejes - 13 Lutego 2007, 15:03

Trochę za wcześnie, by się w moim wypadku wypowiadać. Koniec czerwca brzmi nieźle, ale to w końcu jeszcze cztery miesiące, masa rzeczy się może zdarzyć.
Pako - 13 Lutego 2007, 15:04

No to na razie nie ma co wniosków wyciągać, tylko zachęcam wszystkich zainteresowanych do glosowania, każdy głos na wagę słota będzie. I nie tylko głos w ankiecie, ale też i głos w temacie.

A paszkwil pomińmy, była o tym dyskusja i nie warto znowu jej wszczynać :)

Edit:
Dzejes - rację masz, ale ogólnie termin można już spróbować wyznaczyć, żeby na przyszłość ludzie mogli sobie czas zarezerwować.

Kruk Siwy - 13 Lutego 2007, 15:06

Toteż śmieję się tylko... hehehe! Nie wyszło zbyt złowrogo?
Dobra jak będę wiedział dam głos.

mawete - 13 Lutego 2007, 17:18

Ja k dla mnie w gre wchodzi wyłacznie pkt. 3
Ixolite - 13 Lutego 2007, 17:26

Ja bym się z chęcią wybrał tym razem i mnie przełom lipca i sierpnia prawdopodobnie może pasować. Ale za dużo mam niewiadomych w najbliższym czasie, żeby się jednoznacznie deklarować :(
Dunadan - 13 Lutego 2007, 18:05

dla mnie wszystko tylko nie druga połowa czerwca... o sesji nie słyszeliście? :roll:
Ixolite - 13 Lutego 2007, 18:13

Sesji? Sesja... sesja... hmm... Ja to mogę z obronami wylądować jakoś w czerwcu, jak źle pójdzie :roll:
Dunadan - 13 Lutego 2007, 18:24

hmm... czyli zależy od uczelni - na SGGW sesja jest w czerwcu a poprawki we Wrześniu i Październiku... nie wiedziałem że to tylko tak u mnie :roll:
Ixolite - 13 Lutego 2007, 18:39

Bo ja mam 3,5 letnie studia, siódmy semestr jest ostatnim dla mnie, ale skończę offtopa 8)
Pako - 13 Lutego 2007, 19:10

No nic, na razie nie ma co szafować wyrokami, każdy zainteresowany potencjalny Pakonowicz/Łapkonowicz głosuje i wypowiada się, jak się więcej głosów uzbiera, to się zadecyduje dokładniej.
elam - 13 Lutego 2007, 19:25

mi pasuje wszystko oprocz sierpnia. w sierpniu mnie nie ma, nie bedzie, sierpien out, urlop przymusowy i z wielka checia brany, adieu la Pologne, vive la France et les crevettes, wracam dopiero we wrzesniu.
nie glosuje bo nie ma opcji zeby oddac kilka glosow ;P:

Pako - 13 Lutego 2007, 19:27

To wybierz ten, któy tobie najlepiej, a w poście napisałaś konkretniej, co ci odpowiada ogólnie. Ale na ten przykład może wolisz lipiec od czerwca? No to zaznacz :) Ankieta to poglądówka, ogólnie pod uwagę najbardziej biorę głosy.
Anko - 14 Lutego 2007, 04:01

Hmm, sierpień to mi raczej nie pasuje, na pierwszą połowę planuję być poza granicami kraju... Koniec czerwca/początek lipca powinien być OK, co prawda gdzieś mi tam powinna obrona magisterki wypadać, ale jeden weekend z ogólnego zaganiania chyba się wykroi.
Anonymous - 14 Lutego 2007, 08:32

:roll: Bo ja się już gubię. To ma być Pakon czy Drakon? :twisted: :twisted: :twisted:
dareko - 14 Lutego 2007, 12:25

Postaram sie byc ale o terminach na razie nic powiedziec nie moge. Same niewiadome.
Pako - 14 Lutego 2007, 14:49

krisu napisał/a
To ma być Pakon czy Drakon?

Jakby szerzej na to spojrzeć to jest to i Pakon i Drakon, i Wiedźmikon, i Łapkon, jak się okazało :) Ptakonu nie będzie :P

Kruk Siwy - 14 Lutego 2007, 14:52

Temat został ucięty...
Pako, czasu wcale nie ma tak dużo. Pamiętasz, pewne atrakcje trzeba załatwiać z dużym wyprzedzeniem. Tak przynajmniej Twój tata mówił.

Pako - 14 Lutego 2007, 15:07

Wiem, pamiętam, rozmawiałem z nim o tym już dzisiaj :)
Aktualnie jestem w trakcie rozmyślań nad miejscem, gdzie ewentualnie można by imprezę zorganizować, co by daleko nie było, a wygodnie było. Znaczy staram się wymyślić miejsca, przemyśleć jak się nadają, potem będzie konsultacja, a potem sprawdzanie cen, znowu konsultacja i tak dalej ;) Przede wszystkim jednak na forum trzeba jakiś termin ustalić, co by było na czym resztę oprzeć.
Kruk Siwy napisał/a
Temat został ucięty...

Poruszasz bolesne wspomnienia :P

Lichtenstein - 14 Lutego 2007, 18:20

Pako napisał/a
Kruka młodszego



Pako - 14 Lutego 2007, 19:22

I bez nerwów, bez nerwów!
Lichtenstein napisał/a
Oto byt zwany potocznie młodym krukiem™

Trochę tylko twoje "pierwsze" słowa przeinaczyłem ;) Ale widzę, że dzielnie o swoją bezkruczą osobowość walczysz, co się ceni :mrgreen:
Ale... khem...z fryzury to ten obrazek do Kruka podobny :mrgreen:

Aga - 14 Lutego 2007, 19:44

A gdzie jest opcja "obojętnie"? Bo mnie się - oprócz Polconu - większy wyjazd chyba nie kroi. Ale chyba faktycznie ten koniec czerwca byłby najlepszy. Bo dalsza część wakacji jest mocno niepewna.
hijo - 14 Lutego 2007, 19:50

Mnie chyba wszystko pasuje poza sierpniem. Będę wtedy baardzo zajęty organizowaniem własnej imprezy wielce rodzinnej. Początek lipca byłby fajny, ale jestem jedyny na razie za tą opcją więc się dostosuję.
Anko - 15 Lutego 2007, 00:36

hijo napisał/a
Początek lipca byłby fajny, ale jestem jedyny na razie za tą opcją więc się dostosuję.
Hmm, ja jeszcze nie zagłosowałam (bo nie można wybierać dwu opcji - koniec czerwca/początek lipca). Cóż, latem mój klub fantastyki przymierza się do konwentu w Toruniu... No i moi znajomi miłośnicy mangi będą jakoś w tych terminach robić Piernicon 3 - i już mówią, khem, khem, "spróbuje cię nie być!"


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group